SALE OUT. Thrustmaster T-598 X Racing Wheel, for Xbox Series X/S, Black | Thrustmaster Racing Wheel, for Xbox Series X/S, PC | T
- TootjadThrustmaster
- Mudel: 4460242SO
- Saadavus: 1
-
404€
SALE OUT. Thrustmaster T-598 X Racing Wheel, for Xbox Series X/S, Black | Thrustmaster Racing Wheel, for Xbox Series X/S, PC | T-598 X | UNPACKED, USED | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Direct Axial Drive for lossless, direct steering behaviour 5 Nm torque for strong force feedback Dash display with configurable profiles Sport steering wheel with magnetic paddles & 12 assignable buttons Robust pedal set with adjustable stiffness and Hall |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 1.52 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Producer | Thrustmaster |
| Producer product family | Racing Wheel, for Xbox Series X/S, PC |
| Producer product name | T-598 X |
| Saleout | UNPACKED, USED |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Microsoft Xbox Series X/S, PC |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



